Gresörlük Bilyalı Eğri Tip Çakma E (K2a) Din 3402- 90°

Bilyalı Eğri Tip Çakma Gresörlük E (K2a) Din 3402- 45°

Gresörlük Bilyalı Eğri Tip Çakma E (K2a) Din 3402- 90°

Gresörlük Bilyalı Eğri Tip Çakma E (K2a) Din 3402- 90°

Şanlı Gresörlük AE 12L14 çeliğinden aynı zamanda paslanmaz çelik ve prinç malzemeden yapılmaktadır. Aynı zamanda NPT, UNF, UNC, BSP, METRİK, ÖZEL, DRIVE Tip, FLUSH DRIVE Tip veButon Başlı çeşitlerimiz mevcuttur.Çok geniş seçeneklerimiz mevcuttur.üşteriye özel otomat işleri ve gresörlük üretmekteyiz
Pres, torna, cnc tezgahlarında, otomotiv ve endüstriyel sanayi işletmelerinde yağlama amacıyla kullanılmaktadır.

  • Açıklama
  • Değerlendirmeler (1)
  • Bilyalı Çakma Açılı Tip Gresörlük E (K2a) DIN 3402 45 °

Açıklama

Gresörlük Bilyalı Eğri Tip Çakma  E (K2a) Din 3402- 90°

Cakma-E-K2a-Din-3402-Gresorluk

 

ŞANLI GRESÖRLÜK SANAYİ
Gresörlük AE 12L14 çeliğinden aynı zamanda paslanmaz çelik ve prinç malzemeden yapılmaktadır. Aynı zamanda NPT, UNF, UNC, BSP, METRİK, ÖZEL, DRIVE Tip, FLUSH DRIVE Tip veButon Başlı çeşitlerimiz mevcuttur.Çok geniş seçeneklerimiz mevcuttur.

Gresörlük Bilyalı Eğri Tip Çakma E (K2a) Din 3402- 45°

ŞANLI GRESÖRLÜK SANAYİGresörlük üretimiyle bağlantı elemanları sektöründe faaliyetlerine başlayan firmamız, Beyoğlu Karaköy Bölgesindeki adresinde hizmetlerini sürdürmektedir. ŞANLI GRESÖRLÜK SANAYİ değişen müşteri taleplerini karşılamak için ürün yelpazesini genişletmeyi ve kaliteyi yükseltmeyi bir gereklilik olarak görmüştür.

Gresörlük Bilyalı Eğri Tip Çakma E (K2a) Din 3402- 45°

Şanlı Gresörlük AE 12L14 çeliğinden aynı zamanda paslanmaz çelik ve prinç malzemeden yapılmaktadır. Aynı zamanda NPT, UNF, UNC, BSP, METRİK, ÖZEL, DRIVE Tip, FLUSH DRIVE Tip veButon Başlı çeşitlerimiz mevcuttur.Çok geniş seçeneklerimiz mevcuttur.üşteriye özel otomat işleri ve gresörlük üretmekteyizPres, torna, cnc tezgahlarında, otomotiv ve endüstriyel sanayi işletmelerinde yağlama amacıyla kullanılmaktadır.Hizmet verdiğimiz sektörler; Otomotiv, Beyaz Eşya, Elektrikli Ev Gereçleri, Elektrik – Elektronik, Makine, Mobilya, İnşaat ve Tekstildir.‘Tekalamit Buton Baş Paslanmaz Dişli Gresörlük M1 Din 3404 180°Genç ve dinamik yapısıyla kaliteyi ön planda tutarak sürekli gelişimi hedefleyen firmamız, her bir müşterisi için özel çözümler üretmeyi ilke edinmiştir.

Gresörlük Bilyalı Eğri Tip Çakma E (K2a) Din 3402- 45°

Genç ve dinamik yapısıyla kaliteyi ön planda tutarak sürekli gelişimi hedefleyen firmamız, her bir müşterisi için özel çözümler üretmeyi ilke edinmiştir.
www.sanligresorluk.com

Bilyali-egri-tip-cakma-gresorluk-e-k2a-din-3402-45-Sanli-gresorluk

gresorluk-bilyali-egri-tip-cakma-e-k2a-din-3402-90-Sanli-gresorluk

Gresörlük Bilyalı Eğri Tip Çakma E (K2a) Din 3402- 90° için 1 değerlendirme

  1. Bilyalı Eğri Tip Çakma Gresörlük E (K2a) Din 3402- 45°
    Şanlı Gresörlük AE 12L14 çeliğinden aynı zamanda paslanmaz çelik ve prinç malzemeden yapılmaktadır. Aynı zamanda NPT, UNF, UNC, BSP, METRİK, ÖZEL, DRIVE Tip, FLUSH DRIVE Tip veButon Başlı çeşitlerimiz mevcuttur.Çok geniş seçeneklerimiz mevcuttur.üşteriye özel otomat işleri ve gresörlük üretmekteyizPres, torna, cnc tezgahlarında, otomotiv ve endüstriyel sanayi işletmelerinde yağlama amacıyla kullanılmaktadır.
    http://www.sanligresorluk.com


Değerlendirme yap

Bilyalı Eğri Tip Çakma Gresörlük E (K2a) Din 3402- 45°

Şanlı Gresörlük AE 12L14 çeliğinden aynı zamanda paslanmaz çelik ve prinç malzemeden yapılmaktadır. Aynı zamanda NPT, UNF, UNC, BSP, METRİK, ÖZEL, DRIVE Tip, FLUSH DRIVE Tip veButon Başlı çeşitlerimiz mevcuttur.Çok geniş seçeneklerimiz mevcuttur.üşteriye özel otomat işleri ve gresörlük üretmekteyiz Pres, torna, cnc tezgahlarında, otomotiv ve endüstriyel sanayi işletmelerinde yağlama amacıyla kullanılmaktadır.
Bu ürünü sepete eklediniz:

× Nasıl yardımcı olabiliriz?