Pirinc Yag Gostergesi
Pirinc Yag Gostergesi

Yağ Seviye Göstergesi Pirinç Din 3018

Şanlı Gresörlük

Yağ Seviyesi Göstergeleri
Yüz Tipi Yağ Seviyesi Göstergesi, Alüminyum Topuz Tipi Yağ – Seviye Göstergesi, Yağ Gözetleme Camı Yağ Seviyesi Göstergesi, Dişli Kutusunun Yağ Seviyesi Göstergesi, Dişli Kutuları Gözetleme Camı, Yağ Seviyesi Göstergesi gibi tanınmış yağ seviye göstergelerini tanıyoruz.

Uygulama :
Görsel Sıvı Seviyesi Göstergeleri, çeşitli rezervuarlardaki sıvı seviyelerini ve sıcaklığını izlemek için kullanılır. Tipik uygulamalar hidrolik sistem rezervuarları ve yağlama, kesme ve soğutma sıvı tanklarıdır. Görsel Sıvı Seviyesi Göstergeleri, mineral yağlarda ve fosfat ester bazlı hidrolik sıvılarda servis için uygundur. Su Glikolleri ve Yüksek Su bazlı sıvılar için, görüş tüpü cam konstrüksiyonda sipariş edilmelidir. Sıvı Seviyesi Göstergeleri termometrelerle sağlanabilir.

SANLI Grease, ağırlıklı olarak Gresleme / Yağlama sistemlerinde ve dişli sistemlerinde kullanılan 3 tip yağ seviye göstergesi üretmektedir.
İlgili ekipmanlardaki yağlama yağı seviyelerine bakınız. Sasthan, LBT tipi için 2 ”ila 12” ve ¼ ”ila 2” arasındaki uzunlukları sunar
Yuvarlak tip

Müşteriye özel otomat işleri ve gresörlük üretmekteyiz.

Filter